Uběhlo 10 dní a máme tady druhé vítání občánků. Tentokrát se uvítacího ceremoniálu ujal pan místostarosta Brůžek a přivítal Dianu Hešíkovou a Matěje Zemana.
Pamětní listy pro nové občánky
Pan místostarosta a účinkující z JEN TAK
Dianka s rodiči
Matěje doprovodil i starší bráška
Dianka zvládla kolíbání na jedničku
A Matýsek samozřejmě také
Podpisy do pamětní knihy a květiny pro maminky
Památeční společné foto
Slavnostní přípitek
Následovalo občerstvení
Dostalo se i na Mílečka
Pro Dianku to byl náročný den
Datum vložení:20. 5. 2019 12:40 Datum poslední aktualizace:9. 5. 2024 9:43